Windows 7 Etkinleştirme

 

windows 7 etkinleştirme


Eğer bilgisayarınızda Windows 7'nin korsan sürümünü kullanıyorsanız ve etkinleştirmenin ücretsiz bir yolunu arıyorsanız doğru yazıyı okuyorsunuz demektir. Windows 7 etkinleştirme yapmak için "Loader" programını kullanarak 1 dakikada etkinleştirme yapabilirsiniz.

Windows 7 etkinleştirme yolları farklı farklıdır ve hangisini seçeceğiniz size bağladır. Windows 7 ürün anahtarı kullanarak da etkinleştirme yapabilirsiniz. Yazımızda programsız olarak da etkinleştirme yolu anlatılmıştır.

Windows 7 etkinleştirme programı sayesinde hiç uğraşmadan 1 dakikada etkinleştirebilirsiniz. Windows 7 Loader İndirmek İçin Tıklayın. (Linke git'e tıklayıp doğrulamayı geçin)

Windows Etkinleştirme Programı (Windows Loader)

Windows Loader isimli bir yazılım sayesinde tamamen güvenli olarak Windows 7 etkinleştirme yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

1-) İlk adım olarak Windows Loader İndir adresine girip doğrulamayı geçelim. (Link güncellendi 02.01.2021)

rar şifresi www.warezturkey.net
2-) Dosyayı indirdikten sonra arşivin içindeki tüm dosyaları Winrar yardımı ile masaüstüne çıkaralım.

3-) Ardından bilgisayarınızın özelliklerine gidin. Masaüstünüzdeki bilgisayarıma sağ tıklayın ve özellikleri seçin.

4-) Yeni açılan pencere de Sol alt taraf da windows güncelleme seçeneğini göreceksiniz, üzerine tıklayın. Windows 7 etkinleştirme için adımları takip edin.

5-) Şimdi sol üstte, değişiklik ayarlarını göreceksiniz, tıklayın. Açılır menüden hiçbir zaman güncellemeleri kontrol etme'yi seçin ve ayrıca tüm kullanıcıların bu bilgisayara güncelleme yüklemesine izin ver seçeneğinin işaretini kaldırın. Tamam'ı tıklayın.

6-) Windows 7 loader uygulamasını açın.

7-) Şimdi bilgisayar özelliklerinizi bu yazılımda da göreceksiniz.

8-) Ardından Install yani yükle düğmesine basın ve bekleyin. Bu işlem 2-5 dakika sürecektir. Bu yol ile windows 7 etkinleştirme başarı ile gerçekleştirilir.

Ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın ve bilgisayar özelliklerinize tekrar bakarak kontrol edin. Artık windows 7 aktivasyon işlemi gerçekleşti ve sonsuza kadar kullanabilirsiniz.


Dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılan bu Loader uygulaması, Microsoft'un muhtemelen şimdiye kadar oluşturulmuş en güvenli Windows etkinleştirme sistemi olan WAT'ı (Windows Etkinleştirme Teknolojileri) istismar eden bir yazılımdır. Uygulamanın kendisi Windows'un başlangıcına bir SLIC kodu (System Licensed Internal Code) enjekte etmekte ve böylece Windows, kendisinin orijinal olduğunu sanmaktadır.

Burada paylaşılan yöntemler tamamen ücretsizdir ve garanti olarak işe yarar. Windows 7 programsız etkinleştirme ve ürün anahtarı da paylaşılmıştır. Ürün anahtarı için ödeme yapmanız gerekmez.

Windows 7 Ürün Anahtarı

Windows 7 etkinleştirme yolları için bazı durumlarda ürün anahtarı gerekli olabiliyor. O gibi durumlarda aşağıdaki listeden size uygun olan ürün anahtarını bulabilir ve kullanabilirsiniz.

Windows 7 Ultimate Ürün Anahtarı

 • JHY4Q-NH85H-XK8VD-9Y68P-RFQ43
 • 45KI6-6GY6Y-KHXCQ-7DDY6-TF7CD
 • LOHY7-P3ERP-ZXYCV-Q2H7C-FCGFR
 • YM8MJ-JKTGM-8GFQ6-X499R-FT7V7
 • 2T7KM-3K29X-93T9J-M4CMV-B9YB2
 • EHY4Q-VB55H-XK8VD-5Y68P-RFQ43
 • P72CK-2Y3B8-YGHDV-293QB-QKJJM

Windows 7 Professional Ürün Anahtarı

 • GMJQF-JC7VC-76HMH-M4RKY-V4HX6
 • 237XB-GDJ7B-MV8MH-98QJM-24367
 • AXBS6-LR9OV-MEYF5-RMJB9-UCRT2P
 • 4BBWE-OP782-7IRPO-55WUI-RPIO7
 • FJH38-9YYTR-3RHFDJ-KSFDH-PPTR5
 • WEOPT-UIORE-TY896-7893-NCVM2Windows Loader Nasıl Kullanılır? (Videolu Anlatım)